Co warto kupić do kampera ?
>
>
Co warto kupić do kampera ?
kamper

Sklep z wyposażeniem kampera to bardzo dobre rozwiązanie, aby nabyć takie akcesoria, które nie tylko będą nam potrzebne, ale również będą służyć nam przez długi okres czasu. Warto wybrać takie akcesoria do kampera, które będą wyłącznie najwyższej jakości. Bowiem zakupione wyposażenie do kampera powinno nam służyć przez lata. Dla większości kamperów nawigacja satelitarna jest absolutnie niezbędna. Im większy kamper, tym trudniej jest zawrócić, jeśli gdzieś pójdziesz w złą stronę. Co więcej, niektóre drogi mogą być niebezpiecznie wąskie lub mieć niskie mosty, a Ty nie chcesz być w sytuacji, w której musisz cofać z drogi, która staje się zbyt mała, aby nawigować. O wiele lepiej jest móc określić wymiary pojazdu i ustawić nawigację, aby uniknąć dróg, które są zbyt małe. Jeśli chcesz mieć rozrywkę w swoim kamperze wieczorem, potrzebujesz telewizora z płaskim ekranem. 12V będzie działał z akumulatora rekreacyjnego, ale będzie miał ograniczony rozmiar, chociaż można uzyskać zestaw 22 cali. Jeśli chcesz czegoś większego, będzie musiał uruchomić podłączenie 240V, ale musisz zdawać sobie sprawę z wagi. Nowoczesne telewizory stają się coraz lżejsze, a modele LCD są najlżejsze z serii. Do oglądania bezpłatnych kanałów telewizji satelitarnej można uzyskać różne dekodowanie, ale w przypadku Sky TV potrzebne jest oficjalne pudełko – albo z domu, albo możesz bardzo tanio odebrać zapasowe w serwisie eBay – ale pamiętaj, że sky boxy działają tylko na 240V. Istnieją dwa rodzaje anten – samolubne lub automatyczne, które skanują niebo i blokują się na satelicie w mniej niż 30 sekund, lub ręczne, w których będziesz krzyczeć do swojej drugiej połowy: „czy widzisz coś jeszcze.

O tym warto pamiętać!

Podczas gdy kamper jest dość łatwy w manewrowaniu, to dobrym rozwiązaniem jest kamera cofania, idealnie zintegrowana z lusterkiem wstecznym lub multimedialną deską rozdzielczą, dzięki czemu nie ma żadnych dodatkowych urządzeń zatykających przednią szybę. Podstawowa kamera cofania po prostu pokaże, co znajduje się tuż za kamperem, podczas gdy bardziej wyrafinowany system będzie miał siatkę odległości lub dodatkowe czujniki zbliżeniowe, które ostrzegają o zbliżaniu się do przeszkód. Poszukaj aparatów z obiektywami szerokokątnymi lub systemu dwóch kamer, aby uzyskać najlepsze widoki tego, co jest z tyłu. 

Jednym z najlepszych sposobów na dostęp do mobilnego Internetu jest zaparkowanie na stronie oferującej WiFi. Pamiętaj, że Ty i wszyscy inni będziecie z niego korzystać, więc nie ma gwarancji, że będziesz mógł przesyłać strumieniowo z usług takich jak Netflix i Blinkbox. Jeśli strona ma tylko WiFi z jednego punktu, na przykład recepcji, prawdopodobnie nie odbierzesz go na drugim końcu kempingu. Alternatywą dla tego jest użycie komórkowego połączenia danych, bezpośrednio lub poprzez udostępnianie między urządzeniami. Tablet lub telefon lub laptop wyposażony w klucz sprzętowy łączy się z usługą za pomocą 3G lub 4G. Wiele z Twoich urządzeń pozwoli Ci utworzyć hotspot Wi-Fi, aby inne urządzenia mogły się z nim połączyć, aby uzyskać dostęp do Internetu. To właśnie robi urządzenie MiFi. 

źródło: https://sklep.kamperomania.pl/

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart