Jak najlepiej wykorzystać małą łazienkę?
>
>
Jak najlepiej wykorzystać małą łazienkę?

Wszyscy marzymy o przestronnych łazienkach głównych, które widzimy na Pintereście, ale w rzeczywistości wielu z nas kończy z wannami mistrzowskimi, które są mniejsze niż te, których używaliśmy jako dzieci. Wykorzystaj w pełni swoją małą łazienkę dzięki tym sztuczkom, aby stworzyć funkcjonalną i atrakcyjną przestrzeń.

Pomiń dywanik toaletowy

Dywaniki toaletowe należą już do przeszłości. Zamiast tego wybierz większy dywan, który może służyć wielu celom. Nie tylko dywanik kąpielowy, większy dywanik może uczynić łazienkę bardziej luksusową.

Zyskaj na pustym rogu obok wanny

Przestrzeń na powierzchni jest tak ważna w małej łazience, więc nie zapomnij o niezręcznym kącie przy wannie. To świetne miejsce na dodanie małego stolika lub małego stołka toaletowego. To dodatkowe miejsce na udrapowanie szlafroka, trzymanie soli do kąpieli, a nawet eksponowanie czegoś ładnego.

Użyj swoich ścian

Mając do czynienia z małą łazienką, wiele osób wybiera niezręczny mebel, który stoi okrakiem w toalecie. Jeśli jednak masz już szafę na bieliznę, dlaczego nie rozważyć zamiast tego eleganckiej półki? To świetny sposób na wyeksponowanie ładniejszych kosmetyków, takich jak perfumy, mydła, a nawet dzieło sztuki.

Zorganizuj swój obszar zlewu

Jeśli masz trochę więcej miejsca przy zlewie, dlaczego nie dodać ładnej tacy? Przedmioty zawsze wyglądają bardziej uporządkowany, gdy są zgrupowane razem, a tace są niedrogim sposobem na uporządkowanie niezbędnych artykułów łazienkowych. Jeśli masz trochę więcej miejsca, rozważ dodanie małej lampy. Górne światła nigdy nie są zbyt pochlebne, a na pewno nie relaksują, gdy bierzesz kąpiel. Mała lampa to doskonały sposób na dodanie nastroju do małej łazienki i uczynienie z niej miejsca, w którym naprawdę lubisz być!

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart