Domowe sposoby na katar. Szybki powrót do zdrowia
>
>
Domowe sposoby na katar. Szybki powrót do zdrowia
katar

Uciążliwy wyciek z nosa potocznie nazywany katarem dopada nas najczęściej w okresie jesiennym i zimowym. Przyczyną jego wystąpienia są infekcje wirusowe. Trwa on zazwyczaj od siedmiu do dziesięciu dni i skutecznie utrudnia nam oddychanie w ciągu dnia i nocy. Pozbawia nas naturalnej ochrony przed wdychaniem cząsteczek kurzu, bakterii i innych zanieczyszczeń, które znajdują się w powietrzu. Wielu z nas często zadaje sobie pytanie, czy istnieją domowe sposoby na katar? 

   Tej dokuczliwej dolegliwości można pozbyć się domowymi sposobami. Jednymi z najbardziej skutecznych są inhalacje. Przygotować możemy je z wody morskiej, majeranku i olejków eukaliptusowych. Składniki, są dostępne w sklepach internetowych i stacjonarnych. Stosowanie inhalacji jest w stu procentach bezpieczne. Wszystkie składniki są naturalne. Nie musimy się obawiać skutków ubocznych. 

   Domowe sposoby na katar to doskonała alternatywa dla leków aptecznych. Nie leczony katar może być przyczyną groźnych powikłań. Doprowadzić może do zapalenia płuc. Nieżyt nosa nie powinien być lekceważony. Inhalacje z olejków aromatycznych bardzo pomogą w walce z cieknącą wydzieliną. Olejki możemy dodać do gorącej wody w kąpieli. 

   W okresie deszczowej jesieni i mroźnej zimy należy pić dużo gorących herbat z dodatkiem naturalnych soków z malin, lipy, czarnego bzu i spadziowego miodu. Doskonałym dodatkiem jest sok z cytryny zawierający duże ilości witaminy c i imbir. Domowe sposoby na katar pozwalają nam na naturalne wzmocnienie naszego układu odpornościowego. Łagodzą objawy towarzyszące przeziębieniom. Leczą nieżyt nosa, silne bóle głowy w okolicach skroni i nieprzyjemne uczucie ucisku. Pozwalają na szybki powrót do zdrowia. 

Więcej na: gfxworld.pl

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart